20 oktober 2013 | ‘Tis een wonder’

Tis een wonder dat in het laatste weekend van de KunstVaarroute 2013 ook de KunstKijkroute nog wonderlijke kunst kan laten zien in diverse ateliers. En Tis is helemaal een wonder dat er ook nog zoveel exposanten in
Frame.de.galerie te zien zijn die zich hebben laten inspireren door dit thema. Foto’s, schilderijen, objecten, keramiek, lichtinstallaties en meer, van: Aqua Libra - www.aqua-libra.nl, Arjen van der Linden - arjenvanderlinden.kunstinzicht.nl, Barbara Bläsing www.bblasing.nl, Bert van der Beek - bertvanderbeek.nl, Dave Hoop - www.linkedin.com/in/davehoop, Dineke Groenhof Blaauw - www.groenhofblaauw.nl, Dorette Giling - www.dorettegiling.nl, Dracorubio - dracorubio.com, Ger de Joode - www.gerdejoode.nl, Jacobien de Korte - www.jacobiendekorte.nl, Jitske Bakker - www.jitskebakker.nl, Kim Habers - www.facebook.com/kim.habers, Lea Schiess - leaschiess.wordpress.com, Lysanne van der Hoeven - www.lysannevandenhoeven.com, Maaike Botman - www.maaikebotman.nl, Marjolein Tönis - www.surplace-kunstwerkplaats.nl, Marleen Noordergraaf - www.marleennoordergraaf.com, Mayke Verhoeven - maykeverhoeven.nl, Ria Roelofs - www.theartofchange.nl, Roos de Jong en Wilma Hornsveld - www.wilma-hornsveld.nl